Základné údaje o ŠKD

Školský klub detí zabezpečuje pre deti, ktoré plnia povinnú školskú dochádzku na základnej škole, činnosť podľa výchovného programu školského zariadenia zameranú na ich prípravu na vyučovanie a na oddych v čase mimo vyučovania a v čase školských prázdnin.

ŠKD je školským zariadením v rámci ZŠ a plní úlohy v čase mimo vyučovania.
Na našich stránkach by sme Vám radi predstavili náš klub detí, jeho aktivity, novinky, zážitky detí a fotogalériu uskutočnených akcií.

Oddelenia ŠKD

1. oddelenie ŠKD: p. vychovávateľka Jana Ivanová

2. oddelenie ŠKD: p. vychovávateľka Mgr. Silvia Farská

3. oddelenie ŠKD: p. vychovávateľka Mgr. Slávka Moravská

4. oddelenie ŠKD: p. vychovávateľka Mgr. Zuzana Gereková

Denný režim v ŠKD

11:05 – 12:15        Odpočinková činnosť

12:15 – 12:30        Hygiena, nástup na obed

12:30 – 13:00        Obed

13:00 – 14:00        Záujmová činnosť

14:00 – 15:00        Vzdelávacia činnosť

15:00 – 16:00        Relaxačná činnosť

Vychovávateľka uvoľní žiaka zo ŠKD len na základe písomného oznámenia rodičov.

Poplatky

Výška mesačného príspevku je ohraničená § 114 Zákona NR SR č.245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Výšku mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti školského klubu detí, určuje všeobecne záväzným nariadením Mesto Námestovo, ktoré je jeho zriaďovateľom.

Na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí zriadeného obcou prispieva zákonný zástupca žiaka mesačne sumou najviac 15% sumy životného minima pre jedno nezaopatrené dieťa podľa osobitného predpisu.

Mesačný poplatok: 20€

Poplatok  september až december: 80€

Úhrada poplatku na číslo účtu: SK59 5600 0000 0040 4110 7005

Do variabilného symbolu uviesť: 495

Do poznámky: meno a priezvisko žiaka

Platbu môžete realizovať mesačne (20€) do 10 dňa v kalendárnom mesiaci, alebo jednou splátkou (80 €) najneskôr do 30.09.2023

Kontaktujte nas

Napíšte nám. Radi odpovieme.