ACTIVITY DAY

Suťaživosť a hravosť sú jedny z hlavných detských vlastností, ktoré chceme využiť aj pri vzdelávaní. Preto sme 30. novembra zorganizovali súťaživé anglické dopoludnie pre všetkých žiakov. Zapojili sa všetky triedy. Každú triedu reprezentoval zvolený tím žiakov. Tímy boli rozdelené do troch kategórií. Všetky súťaže a aktivity boli v anglickom jazyku . Niektoré boli zamerané na pozornosť, iné zase na rýchlosť, no hlavne na tímovú prácu. Žiaci si zaskákali pri hre Floor is lava, vyskúšali presnú ruku a rýchly postreh pri Vocabulary basketball a tímovú logiku museli použiť pri Tic Tac Toe. Nechýbali ani Puzzles. Spolocne si každá trieda zaspievala aj karaoke.

Za každú aktivitu získali tímy body a vyhrali samozrejme najlepší.

1. Kategória (1.stupeň):

1.miesto: 4.B

2.miesto: 3.A

3.miesto: 3.B

2. Kategória (5.-7.ročník)

1.miesto: 7.A

2.miesto: 6.A

3.miesto: 5.A

3. Kategória (8.-9.ročník)

1.miesto: 8.B

2.miesto: 9.A

3.miesto: 8.A

Všetci výhercovia boli odmenení zaujímavými cenami. Všetkým blahoželáme.