Prihlásenie na štúdium

Univerzita Komenského (UK) v Bratislave v spolupráci so Základnou školou na Ulici Komenského v Námestove oznamuje, že v akademickou roku 2020/2021 otvára ďalší ročník štúdia Univerzity tretieho veku.  Pre záujemcov ponúka  nový študijný odbor HISTÓRIA ORAVY.

Cieľom univerzity je na vysokoškolskej úrovni sprístupniť študujúcim poznatky a zručnosti   z vedeckých disciplín v priamej nadväznosti na ich životné skúsenosti, záujmy a schopnosti.

Poslucháčmi UTV CĎV UK sa môžu stať ľudia starší ako 50 rokov, ktorí majú ukončené úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou.   Prijímacie skúšky sa na UTV nekonajú a poslucháči sú prijímaní len na základe poradia v databáze UTV.

Záujemcom o toto štúdium oznamujeme, že sa môžu do 1. ročníka UTV   prihlásiť do 31. augusta 2020.

V prípade záujmu o štúdium na UTV sa môžete prihlásiť pomocou prihlášky, ktorá je zverejnená v texte. Prihlášku je potrebné vyplniť, vytlačiť a podpísanú doručiť:

• e-mailom:   zsno@zskomnam.edu.sk
  • osobne na  ZŠ, Komenského ul. 495/33, Námestovo
  • písomne na adresu:

Komenského 495/33
029 01 Námestovo

Bližšie informácie vám podá:

Mgr. Anna Dravecká
tel. č.: 0904 484 991
e-mail: anna.dravecka@dsidata.sk

alebo ich  získate telefonicky na čísle telefónu 0434510048, 0911 506 727, 0903 481 337 .

Záujemci o štúdium a UTV v školskom roku 2020/2021 môžu osobne vyplniť a podpísať prihlášku v ZŠ Námestovo, Komenského ul. 495/33 do 31. augusta 2020.

Prihláška .doc  Prihláška .pdf

Kontaktujte nas

Napíšte nám. Radi odpovieme.