Školská jedáleň

Od 1.9. 2007 v  našej školskej jedálni  je zavedený elektronický systém odoberania stravy. Z toho dôvodu došlo i k zmene spôsobu úhrady obedov. Pôvodný systém stravných lístkov je nahradený elektronickou podobou, čo predstavuje používanie čipových kľúčov. Žiaci si môžu zapožičať čipový prívesok u vedúcej školskej jedálne. Záloha za kľúč je 5,- €.

Chceme tak docieliť ucelený prehľad o stravníkoch, ako aj možnosť pre rodičov skontrolovať si stravovanie syna (dcéry) v školskej jedálni, počet prihlásených a skutočne odstravovaných obedov prostredníctvom internetu (internetová žiacka knižka).

Platba za stravovanie bude realizovaná vždy predposledný týždeň v predchádzajúcom mesiaci. Stravník je povinný vyplniť záväznú prihlášku podpísanú rodičom. Pri strate čipu nestráca stravník nárok na obed, nakoľko bude informácia o objednávke jedla zaznamenaná pod konkrétnym identifikačným číslom stravníka, ktoré bude následne zablokované a nedôjde tak k zneužitiu čipu. Nový čip bude vydaný na vlastné náklady stravníka.

Po prihlásení sa na stravu u vedúcej jedálne a vyplatení stravného sa zaktivuje jeho činnosť čipového kľúča a stravník môže odoberať stravu tak, že pri výdajnom okienku priloží kľúč ku snímaču. Stravné musí byť vyplatené vopred k 1. dňu v mesiaci a suma pripísaná na náš účet ŠJ.

Aby sme sa vyhli rôznym nedorozumeniam žiadam stravníkov o včasné uhrádzanie stravného. Na uhrádzanie stravy odporúčam rodičom zadať si v svojej banke trvalý príkaz k 20. dňu v mesiaci. Platba tak bude uhradená včas na nasledujúci mesiac. Bližšie informácie u vedúcej ŠJ. Stravné uhrádzajte trvalým príkazom alebo príkazom cez  internetbanking na:

Číslo účtu 4041106010/5600
IBAN SK55 5600 0000 0040 4110 6010
Konštantný symbol 0308
Variabilný symbol   Identifikačné číslo stravníka
Špecifický symbol     meno a trieda žiaka

Zo stravy sa odhlasuje  DEŇ VOPRED do 14:00 hodiny osobne, telefonicky alebo internetom.

Stanovenie hodnoty jedla a úhrady za stravovanie

Vedúca ŠJ upozorňuje stravníkov, že v súlade s platnou legislatívou- Zákon 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní /školský zákon/ a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa Doplnku č.1 Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Námestovo č. 3/2008 o výške príspevkov v základných školách a školských zariadeniach, ktorých zriaďovateľom je Mesto Námestovo a podľa vyhlášky 330/2009 Z.z. § 3, odst.3 o zariadení školského stravovania sú ceny jedál od 01.9.2012 stanovené nasledovne:

Platby za stravu od 2.9.2021

Denne                  Réžia                    Mesačný poplatok

MŠ – D+ O+ Ol                 1,54 €                   0,40 €                         38,80 €

MŠ -  D+ O                        1,28 €                   0,40 €                         33,60 €

ZŠ 1-4 roč.                       1,21 €                   0,40 €                          32,20 €

ZŠ 5-9 roč.                       1,30 €                   0,40 €                          34,00 €

Kontaktujte nas

Napíšte nám. Radi odpovieme.