Zbierka pre útulok OZ ORAVSKÝ ŇUFÁČIK

Deň 4.október je svetovým dňom ochrany zvierat.

Cieľom je zdôraznenie práv zvierat na citlivé zaobchádzanie a vhodné podmienky na žitie. Tento deň je oslavou života zvierat, ich nezastupiteľnej úlohy v našom živote, oslavou vzťahu medzi ľuďmi a ríšou zvierat.

Keďže nám osud zvierat nie je ľahostajný, naša škola zorganizovala ZBIERKU pre útulok OZ ORAVSKÝ ŇUFÁČIK v Zubrohlave.

Vďaka Vám, milí žiaci, rodičia a kolegovia, sa nám podarilo vyzbierať množstvo konzerv, pamlskov, hračiek, prikrývok a aj niekoľko pelechov pre psíky a mačičky. Celý tento hodnotný dar sme dňa 15.10.2022 odovzdali do útulku.

Radosť, ktorú sme vďaka tejto zbierke priniesli, bola neskutočná. Veríme, že aj vďaka Vašim štedrým darom, pomôžeme psíkom prekonať prichádzajúce nevľúdne, sychravé i mrazivé počasie.

Ak by ešte niekto chcel prispieť, či už materiálne alebo aj finančne, prikladáme link na fb stránku útulku:

Veľkou pomocou je aj pomoc pri venčení. Doprajete tak psíkom v útulku aspoň trošku pohybu, ale najmä pohladenie.

„Pomôžte nám pomáhať“

Ďakujeme Vám všetkým!