19.12.2021

Pošli dobrú správu

Milí priatelia našej školy,

naša škola sa pokúša získať titul Škola priateľská k deťom. Jednou z podmienok je aj darcovská výzva v podobe veľkej školskej SMS súťaže Pošli dobrú správu“

Súťaž trvá do 31.12.2021 a  cieľom je poslať čo najviac  SMS správ na číslo 844 s heslom DOBRO z Námestova . 1SMS = 3€.

Zaslaním SMS pomôžete UNICEFu pomáhať a navyše môžeme vyhrať pre deti v našej škole zaujímavé zážitkové ceny (hodina TSV s tenistkou A.K. Schmidlovou, základy moderovania s A. Heribanovou alebo besedu so spisovateľom T.Horváthom).

Výnos vyzbieraný v rámci tejto súťaže poputuje na zbierku „DARUJ DOBRÝ POCIT", ktorá svojim účelom upozorňuje na naliehavosť ochrany detí v humanitárnych krízach pred všetkými typmi ohrozenia ich života, zdravia a dôstojnosti. Výnos zbierky bude použitý v zahraničí na podporu humanitárnych intervencií v rámci medzinárodnej kampane UNICEF Humanitarian Action for Children 2021, v krajinách: Južný Sudán, Afganistan, Ukrajina a v krajinách Blízkeho východu – Irak, Jordánsko, Libanon, Sýria.

Ďakujeme za podporu!