Adventná výzva

V školskom klube si žiaci vyrobili adventný veniec a kalendár. Do adventného kalendára si žiaci dali aj rôzne výzvy, ktoré jednotlivo plnili. Niektoré výzvy museli robiť aj spoločne s rodičmi. Samozrejme, že najhlavnejšia výzva  bola zrieknuť sa sladkého a priniesť do školského klubu, aby v tom žiaci neboli sami zapojili sa aj pani vychovávateľky. Spoločne so žiakmi naplnili dve škatule a jednu darčekovú tašku, ktorú potom pani vychovávateľka spolu so staršími žiačkami odniesli do CSS v Námestove. Verím, že našich seniorov to potešilo.