14.06.2021

Deň NARCISOV

Deň narcisov je symbolom nádeje pre život. Bohužiaľ, ani tento rok sme kvôli koronavírusu nemohli vyslať našich deviatakov do ulíc vyzbierať peniažky pre tých, ktorí to najviac potrebujú.

Svoju spolupatričnosť a solidaritu s osobami postihnutými rakovinou sme vyjadrili šírením povedomia o tejto zbierke a žiakom sme posolstvo Dňa narcisov pripomenuli prostredníctvom prezentácie. Okrem toho sa naši piataci zapojili do súťaže „o najväčší narcis“ – symbolu nádeje, ktorú vyhlásila Liga proti rakovine.

V tomto roku môžete prispieť dobrovoľným príspevkom iným spôsobom, napr. formou SMS na č. 848 alebo príspevkom na účet zbierky v Tesco. Deň narcisov sa uskutoční v termíne 10. - 12. júna 2021 netradične, bez dobrovoľníkov v uliciach.

Podporujeme deň narcisov!