06.04.2024

Deň učiteľov

Aj naša škola sa tvorivo zapojila do osláv našich vzácnych učiteľov a učiteliek. Vo štvrtok 4.4.2024 sa v Dome Kultury v Námestove uskutočnila slávnostná akadémia ku Dňu učiteľov. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli obdarovať publikum malou ukážkou talentov, ktoré rastú a rozvíjajú sa aj vďaka obetavej práci našich pedagógov. Originálne vystúpenia synchronizovanych gymmastiek, ale aj odvážne recitátorske duo v podaní Lukáša Huľu a Anetky Svajčíkovej si zaslúžene vypočulo dojatý potlesk učiteľov a vedenia nášho mesta. Účinkujúcimi chceme poďakovať za krásnu reprezentáciu našej školy.