Deň Zeme

Enviromentálna výchova nám dáva možnosť odovzdať deťom informácie a vedomosti o ochrane prírody a vzťah človeka k životnému prostrediu, to je cieľom i ŠKD. Naši žiaci z ŠKD sa v spolupráci s mestom N8mestovo, Domom kultúry v Námestove a CHKO - Horná Orava zapojili do jarného upratovania pod názvom:,, SPOLU TO DOKÁŽEME." Deti to zobrali veľmi zodpovedne a pustili sa do práce v plnom nasadení. Mali možnosť vidieť, koľko odpadu bolo len v okolí školy, kadiaľ bežne chodíme.  Určite si z toho zobrali ponaučenie a budú si prírodu viac chrániť. Veľká vďaka patrí pani Z. Kertysovej, ktorá nás oslovila a poskytla nám pomôcky na realizáciu projektu.