Festival pódiových skladieb

FESTIVAL PÓDIOVÝCH SKLADIEB a 2 x BRONZ PRE NAŠE ŽIAČKY

Dňa 11.3.2023 sa v Trnave konal 27. Festival pódiových skladieb. Stretlo sa na ňom 500 súťažiacich rôznych vekových kategórií z celého Slovenska aj zo zahraničia. Festival je najväčším podujatím organizovaným sekciou gymnastiky pre všetkých v Trnave.

Naše dievčatá si v skladbe Angels v zložení : Sofia Sečová, Kvetka Krivdová a Sasha Madleňaková vybojovali bronzovú medailu.

V druhej skladbe Boss Ladies sme brali bronz v zložení : Sofia Sečová, Kvetka Krivdová, Sasha Madleňáková, Angelína Jančová, Pavlína Jančová, Diana Jurigová a Mariannka Matejčíková. Tvorcom samotnej choreografie boli samotné žiačky z 9.C

Všetkým dievčatám gratulujeme za vzornú reprezentáciu školy.