Geografická olympiáda – školské kolo

V školskom kole on-line geografickej olympiády, sa zúčastnili v kategórii E šiesti žiaci 9. a 8. ročníka a v kategórii F deviati žiaci 7. ročníka. Desiati boli úspešnými riešiteľmi. Z najstarších žiakov najviac bodov získal Matej Hvoľka z 9. A triedy a v skupine F bol prvý Juraj Haluška zo 7.B.  Na okresnej olympiáde  nás budú reprezentovať traja žiaci, ktorí sa umiestnili na popredných miestach v oboch skupinách. Úspešným riešiteľom blahoželáme a postupujúcim budeme držať palce v okresnej súťaži.