Hudobné popoludnie v ŠKD

V školskom klube sme zažili hudobné popoludnie plné hudby a radosti. Zavítala k nám žiačka ZUŠ Ignáca Kolčáka Zuzana Gereková, ktorá nám zahrala na klavíri, heligónke a husliach. Deti mali možnosť sa oboznámiť a vyskúšať si orffove nástroje. Pomedzi jednotlivé skladby boli pripravené pre deti aktivity. Deti po zaznení inštrumentálnej skladby hádali jej názov, určovali noty, spievali a pri tom mohli udávať rytmus na orffových nástrojoch. Tóny hudby a spevu sa rozliehali po celej škole. V školskom klube máme veľa šikovných detí a veríme, že o rok sa pridajú aj ďalší.