Informatická súťaž iBobor

Naša škola sa aj tento rok zapojila do celoslovenskej informatickej súťaže iBobor.

Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa. Symbolom súťaže sa stal usilovný, inteligentný a čulý bobor.

Do súťaže sa zapojilo 231 žiakov z celej školy.

• z  3. ročníka v kategórií DROBEC sa zapojilo 36 žiakov a úspešní boli šiesti,

• zo 4. a 5. ročníka v kategórií BOBRÍK sa zapojilo 79 žiakov a úspešní boli dvadsiati štyria,

• zo 6. a 7. ročníka v kategórií BENJAMÍN sa zapojilo 78 žiakov a úspešní boli dvaja,

• z 8. ročníka v kategórii KADET sa zapojilo 38 žiakov a úspešní boli desiati.

Všetkým riešiteľom ďakujeme za zapojenie sa do súťaže.