Majstrovský titul vo volejbale

Vo štvrtok 19.4. sme sa po úspešnej kvalifikácii zúčastnili okresného kola vo volejbale starších žiakov o majstra okresu Námestovo. Za účasti našej školy, domácej ZŠ Slnečná a ZŠ Novoť prebehol dramatický turnaj plný pekných podaní, nahrávok a najmä smečov. Po úvodnej, v celku hladkej výhre nad ZŠ Slnečná 3:1 na sety sme sa v boji o prvé mieste stretli so ZŠ Novoť. Zápas hodný finále dopadol po najdlhšom možnom priebehu v pomere 3:2 na sety pre chlapcov zo ZŠ Komenského. Chlapcom gratulujeme a ďakujeme.

Školu reprezentovali: Matúš Zboňák, Tibor Kurčina, Tobias Čiernik, Aurel Surovčík, Marián Michalčík, Miroslav Mikukáš.