Mikulášska čižma

Cez víkend naše gymnastky zakončili súťažný rok 2023 poslednou súťažou v Prievidzi súťaž o Mikulášsku čižmu. Dievčatá predviedli krásne výkony a v silnej konkurencii sa rozhodne nestratili. V kategórií Slniečok si svoj debud užili Karinka Juritková z 1.A a Ellka Ľabdíková (1.B). Z 43 gymnastiek si Karin vybojovala 11.miesto a Ellka 3.miesto. Na najvyšší stupienok sa postavila Viktória Stoklasová. V najmladších žiačkach sa najviac darilo Kataríne Rusnákovej (3.A) - 9.miesto. V druhej desiatke sa umiestnili : Lucia Olexíková, Anetka Štefaničiaková (2.A) , Emmka Ľabdíková (3.B ), Terezka Ondreková (2.B) a Karolínka Kaderová (3.B). V kategórií ml. žiačky si nepopulárne 4.miesto Odniesla Vanessa Alica Gogoláková ( 5.C). V starších žiačkach sa nestratila Zara Zoššáková (5.C) - 9.miesto a Karin Lipiaková 5.miesto. V kategórií juniorky na 5.mieste skončila Nina Holubová ( 8.B) .

Všetkym gymnastkám gratulujeme za krásnu reprezentáciu školy . Poďakovanie patrí aj rodičom, ktorí zabezpečili odvoz na preteky.