Mimoriadne prerušenie vyučovania žiakov

Mimoriadne prerušenie vyučovania žiakov 1.A a 1.B z dôvodu výskytu ochorenia COVID- 19 zamestnancom našej školy.

Vyučovanie nie je prerušené v celej škole!

Prerušenie bude v dňoch od 23.9.2020 do 28.9.2020 vrátane. Žiaci nastúpia do školy 29.9.2020 t.j. v utorok. V karanténe od 23.9.2020 sú žiaci, triedne učiteľky, vychovávateľka, asistentky učiteľa. Triedne učiteľky budú rodičov prvákov kontaktovať cez stránku školy. (zskomnam.edupage. org)

Ďalej sa bude postupovať podľa usmernenia príslušného všeobecného lekára alebo príslušného RÚVZ. V škole sa uskutoční dezinfekcia podľa aktuálne platného usmernenia hlavného hygienika.

Ak sa u niektorého z osôb vylúčených zo školského procesu objavia počas doby karantény príznaky na COVID-19, dotyčného manažuje príslušný lekár všeobecnej starostlivosti. V prípade potvrdenia pozitívneho testu na COVID-19, oznámte túto skutočnosť riaditeľovi ZŠ.

Vyučovanie nie je prerušené v celej škole!