08.09.2020

Mimoriadny záujem o umiestnenie detí do školského klubu v školskom roku 2020/2021

Milí rodičia,

Oznamujeme Vám, že v školskom roku 2020/2021 sa z dôvodu mimoriadneho záujmu o umiestnenie detí do školského klubu v našej škole otvára jeho tretie oddelenie. Ďakujeme zriaďovateľovi, mestu Námestovo, že nám schválilo otvorenie ďalšieho oddelenia, čím môžeme vyhovieť požiadavkám rodičov, a tak zabezpečiť bezpečnosť detí  mimo vyučovania.

Otvorením nového oddelenia opätovne prijímame aj tých žiakov, ktorí boli z kapacitných dôvodov odmietnutí.

Ďakujeme.

Príloha Poplatok za Školský klub za obdobie september až december 2020