Návrat žiakov do škôl

Návrat žiakov do školy: od 26.4.2021 nastupujú žiaci 5. 6. 7. - ročníka

Rodič a žiak absolvujú antigénové testovanie, nie staršie ako 7 dní  a v pondelok pri nástupe predloží triednemu učiteľovi kópiu dokladu o negatívnom výsledku testu spolu s dokladom o negatívnom výsledku akéhokoľvek testu jedného zo zákonných zástupcov a s čestným vyhlásením, ktoré nájdete tu.

Vyhlásenie zákonného zástupcu pre 1. stupeň - tlačivo 11a   pre  2. stupeň - tlačivo 8a

Základná škola neponúka možnosť absolvovať testovanie pomocou PCR testov - kloktaním.

Každý piatok škola ponúka testovanie antg. testami v čase od 14:00-19:00 (o akýchkoľvek zmenách budeme informovať na eduPage a na stránke školy).

Vyučovanie bude prebiehať podľa pôvodného rozvrhu.