Okresné kolo olympiády z anglického jazyka

Úspešná reprezentácia našej školy na okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku.

Dňa 17.1.2024 prebehlo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku, kde v kategórii 1A sa náš žiak Gabriel Jadroň /7.A/ umiestnil na 14. mieste.

V kategórii 1B reprezentovala školu žiačka Sofia Moravská /9.A/, ktorá sa umiestnila na krásnom 3. mieste. Gratulujeme!

Sofii a Gabrielovi ďakujeme za reprezentáciu, srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy v poznávaní anglického jazyka.