Okresné kolo v Gymnastickom štvorboji

Utorok 4. 4. 2023 patrila gymnastkám, ktoré sa v Rabči stretli na gymnastickom štvorboji žiakov 2. - 4.ročníka. Naše najmladšie gymnastky : Anetka Štefaničiaková 1.A, Kataríná Rusnáková 2.A, Nikolka Ďubašáková 3.B, Zara Zoššáková 4.A, Vanessa Alica Gogoláková 4.A a Alexandra Huľová 4.A si vybojovali krásne 2. miesto.

Z našich gymnastiek sa najviac darilo Vanesske , ktorej patrilo 4.miesto a Katke 6.miesto. Dievčatám gratulujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme veľa ďalších úspechov 💛