04.09.2022

Organizácia školského roka 2022/2023

Otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční v pondelok dňa 5. septembra 2022 o 9:00 hod. v budove školy. Žiaci prvého ročníka vstupujú do školy so zákonným zástupcom alebo inou sprevádzajúcou osobou. Zoznamy prvákov a piatakov budú zverejnené na vnútorných vstupných dverách.

Žiaci, ktorí chcú v tomto školskom roku navštevovať školský klub, sa prihlásia u pani vychovávateľky Ivanovej na prízemí v ľavom krídle budovy školy. Školský klub detí začne svoju činnosť 6. septembra.

Školská jedáleň vydáva stravu od 6. septembra. V prípade záujmu musí žiak priniesť vyplnenú prihlášku.

Každý žiak musí mať pred nástupom do školy vyplnený dokument:
Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti alebo elektronicky cez EduPage.

Žiadne testovanie žiakov pred nástupom do školy nie je povinné a nemusíte o tom školu informovať.

Ministerstvo školstva pripravilo dokument – Zelená otvoreným školám, ktorý je zverejnený na stránke www.minedu.sk.