Osemfinále mládežníckej ligy

V utorok 27.2 sme sa po úspešnom postupe do osemfinále mládežníckej ligy majstrov cez veľkoklub z Dortmundu išli opäť pozrieť a podporiť mladíkov zo Žiliny. Naši žiaci a dokonca aj žiačky videli pred vypredaním publikom na štadióne z pod Dubňa znovu strhujúce divadlo plné pekných akcií, oku lahodiacich kľučiek a samozrejme gólov. Bohužiaľ tentoraz bol o kúsok šťastnejší súper z Kodane a v zápase lepšie družstvo zo Žiliny zdolal až po penaltovom rozstrele. Nič to však nemení na fakte, že po tomto dvojzápase si so sebou odnášame veľa spomienok a tešíme sa na podobné dramatické zápasy v budúcnosti.