10.12.2023

Prišiel k nám Mikuláš

V stredu  v našej škole vládla veselá nálada. Tak ako po iné roky aj tento rok k nám zavítal dlho očakávaný Mikuláš. A bodaj by nie, veď Mikuláš so svojimi pomocníkmi - anjelmi a čertmi -  prinášajú so sebou nielen dobroty, ale aj kúsok lásky.

Naši deviataci a ôsmaci si pre všetkých žiakov pripravili pekný program. V prestrojení za Mikuláša, čertov a anjelov rozdávali veselosť a radosť všetkým navôkol. Najskôr sa tešili mladší žiaci. Tí  sa s Mikulášom  stretli cez druhú hodinu na strednej chodbe. Mikulášovi zaspievali a  on ich odmenil sladkým darčekom. Tí starší si darček od Mikuláša museli zaslúžiť zábavnými úlohami. Odmenení však  boli všetci.  Už teraz sa tešíme, že o rok príde Mikuláš zas.