Senzácia na Slovensku

Žilina postupuje do osemfinále mládežníckej ligy majstrov

Plný autobus zo ZŠ Komenského bol v hľadisku pri víťazstve Žiliny nad rovesníkmi z Borussie Dortmund.

Zápas naplnil našu predstavu o tom, ako sa hrá futbal v plnom nasadení, v rýchlosti, na hranici fyzických aj psychických možností v tak mladom veku.

10451 divákov neprestávalo kričať "Žilina gól" A hráči na ihrisku neprestávali bojovať, keď zo stavu 0: 1 otočili v 89. minúte na 2: 1.

Chceme zagratulovať chlapcom z MŠK Žilina k zaslúženému víťazstvu a poďakovať za vstupenky a možnosť zúčastniť sa tohto skvelého zápasu.

Bol to pre našich futbalistov zo školy ďalší krásny zážitok v tomto školskom roku po výhre Slovenskej reprezentácie nad Island v Bratislave a teraz víťazstvo Žiliny.