03.12.2023

Školske kolo Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 28.11.2023 prebehlo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách: 1A – 5. až 7. ročník / počet zúčastnených 21/ a 1B – 8. a 9. ročník /počet zúčastnených 14/. Zadané úlohy boli náročné, hlavne gramatika. Poradie bolo nasledovné: 1B kategória – 1. miesto obsadila Sofia Moravská /9.A/, 2. miesto – Tomáš Brčák / 8.A/ a 3. miesto Filip Kozoň /9A/.

1A kategória – 1. miesto obsadil Gabriel Jadroň /7.A/, 2. miesto – Juraj Gerek /5.A/ a 3. miesto – Adam Hajdučík /5.A/. Gratulujeme. Do okresného kola postupujú žiaci z prvého miesta. Všetkým zúčastneným blahoželáme k dosiahnutým výsledkom, ďakujeme za odvahu a prajeme veľa úspechov v štúdiu anglického jazyka.