Slávik Slovenska

Dňa 10. 4. 2024 sa uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska. Žiaci súťažili v 3 kategóriách, s jednou ľudovou piesňou a cappella / bez hudobného nástroja. Pekný, čistý spev zaznel u dievčat, aj u chlapcov. Porota ocenila výkony všetkých súťažiacich, ale udeliť mohla len prvé 3 miesta. Rozhodla takto:

1. kategória / 1.-3. ročník

1. miesto: Dávid Roland Herud 1.B

2. miesto: Lukáš Huľo 3.B

3. miesto: Viktória Koštálová 1.A

2. kategória / 4.-6. ročník

1.miesto: Ján Michaliga 4.B

2.miesto: Alexandra Huľová 5.C

3.miesto: Vivien Cubinková 5.A

3. kategória / 7. -9. ročník

1. miesto: Klaudia Ďubašáková 9.C

2.miesto: Anna Rusnáková 8.B

3.miesto: Bianka Matkulčíková 7.A

Postupujúcim víťazom gratulujeme a prajeme čo najúspešnejšiu reprezentáciu na okresnom kole Slávika Slovenska, ktoré sa uskutoční v Námestove 17. 5.2024.