Vianočná akadémia

Kto nemá Vianoce v srdci, nikdy ich nenájde pod vianočným stromčekom....

Základná škola Ul. Komenského rozdávala vianočné darčeky v podobe spevu, tanca a divadla svojím najbližším v stredu 20.12. 2023 na spoločnej Vianočnej akadémii v Dome kultúry v Námestove. Všetkým účinkujúcim a učiteľom ďakujeme za originálne a pestré vystúpenia a veríme, že sa nám podarilo potešiť všetkých prítomných hostí. Špeciálne poďakovanie patrí Adamovi Sestrenkovi z 8. A, ktorý nám spestril popoludnie detektívnym filmom, hraným, produkovaným a režírovaným žiakmi našej školy.