Výberové konanie – Pedagogický asistent

Základná škola Námestovo – Komenského ul.

Komenského 495/33, 029 01 Námestovo

zastúpená Mgr. Ľubomírom Jaňákom, riaditeľom školy

vypisuje výberové konanie na

voľné pracovné miesto – pedagogický asistent

Národný projekt „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto výkonu práce: Základná škola Námestovo – Komenského ul. 495/33, Námestovo

Predpokladaný termín nástupu: 03. 10. 2022

Rozsah úväzku: 100 % – na dobu určitú do 31. 08. 2023

Požiadavky na uchádzača:

Kvalifikačné predpoklady – predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Platové podmienky:

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 01. 07. 2022.

Zoznam požadovaných dokladov:

• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
  • fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • profesijný životopis
  • súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu potrebnom na účely výberového konania
  • čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony, zdravotnej spôsobilosti a bezúhonnosti

Ďalšie požiadavky:

• ovládanie štátneho jazyka
  • prax v oblasti špeciálnej pedagogiky vítaná
  • znalosť práce s PC

Písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s dokladmi doručte do 22. 09. 2022 do 11:00 hod. na adresu Základná škola Námestovo – Komenského ul. 495/33, 029 01 Námestovo. Obálku označte heslom „Výberové konanie – pedagogický asistent” – NEOTVÁRAŤ s uvedením adresy odosielateľa. Žiadosti doručené po tomto termíne a neúplné žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Výber uchádzačov prebehne ústnym pohovorom pred výberovou komisiou vo vopred dohodnutom termíne na základe písomného alebo telefonického pozvania. Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

V Námestove 31. 08. 2022

Mgr. Ľubomír Jaňák