ZDRAVO A CHUTNE

Zdravá výživa je nevyhnutnou súčasťou zdravého životného štýlu. Jedno popoludnie sme venovali besede o zdravej výžive s výživovou poradkyňou pani Andreou Václavovou. Deti zo školského klubu detí sa dozvedeli o tom, aké je dôležité pravidelne raňajkovať, dodržiavať pitný režim, konzumovať ovocie, zeleninu a mnoho ďalších vecí týkajúcich sa zdravej výživy. Pripravila si pre nich rôzne aktivity, pri ktorých sa samé deti zamysleli nad tým, čo robia dobre a čo zle. Uvedomili si, že mnohé zmeny v stravovaní sú jednoduchšie než si zaviazať šnúrky na topánkach. Ďakujeme za besedu a tešíme sa na ďalšie stretnutie.