Zlato pre naše gymnastky

"O veľkonočné vajíčko,, a zlato pre Anetku Štefaničiakovú a Vanessu Alicu Gogolákovú

Naše žiačky školy zastrešené pod športovým klubom Dúha sa 23.3.2024 zúčastnili súťaže v športovej gymnastike v Prievidzi .Súťažili v dvoch disciplínach : prostné a preskok, kde si v jednotlivých kategóriách vybojovali nasledovné umiestnenia.

Slniečka : 1.miesto – Mária Bernaťáková (MŠ )

Najml. žiačky : 1. miesto Aneta Štefanićiaková ( 2.A )

3. miesto Viktória Stoklasová ( krúžok)

Ml. žiačky : 2. miesto Katarína Rusnáková ( 3.A )

5. miesto Lucia Litváková ( krúžok )

Str. žiačky : 1. miesto Vanessa Alica Gogoláková ( 5.C )

Seniorky : 2. miesto Jessica Brockobová ( 9.C )

3. miesto Klaudia Ďubašáková

Ďalej nás reprezentovali : Ninka Banásová 1.A, Terezka Ondreková 2.B, Emmka Ľabdíková 3.B, Karolínka Kaderová 3.B, Tamarka Straková 3.B, Klára Šubjaková 5.C, Zara Zoššáková 5.C, Rebeka Vnučáková 5.C, Alexandra Huĺová 5.C, Ninka Chudiaková 5.C a Sára Snováková. Všetkým dievčatám ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy .